Oferta

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonej miejscowości Stegna, gdzie świeże powietrze, czysta i szeroka plaża oraz piękny las sosnowy są stworzone dla Ciebie. Odległość do morza ok. 2000m pięknym sosnowym lasem.

Zapraszamy na Słoneczną 5, zapewniamy spokój i wygodę, darmowe parkowanie na posesji oraz korzystanie z grilla. Na posesji jest plac zabaw dla dzieci, gokard. W pobliżu posesji jest jadłodajnia z obiadkami domowymi.

Udostępniamy 3 pokoje 2 osobowe wyposażone w wersalkę dwuosobową i tapczan. Łazienka jest wspólna na wprost pokoi, ale istniej możliwość korzystania z drugiej łazienki na parterze. W każdym pokoju jest telewizor, jest możliwość korzystania z internetu Wi Fi. Oprócz tego w każdym pokoju jest czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. Dostępna duża lodówka i kuchenka mikrofalowa, można też skorzystać z letniej kuchni, która mieści się pod wiata na podwórku.. Cena za dobę od osoby 35 zł.

Mamy również do zaoferowania domek letniskowy dla 4-ch osób w cenie 180 zł, od kazdej następnej osoby doliczane jest 20 zł za dobę Domek jest 6 cio osobowy dwu pokojowy. - w pełni wyposażony (aneks kuchenny, łazienka z prysznicem).

W niepogodę można odwiedzić Malbork, gdzie mieści się Zamek Krzyżacki.Przeprawą promową Mikoszewo - Świbno można udać się do Gdańska, Sopotu, Gdyni skracajc dojazd. Udając się do Krynicy Morskiej można popłynąć statkiem do Fromborka i zwiedzić Planetarium, lub popłynąć wodolotem do Elbląga, a w samej Krynicy Morskiej Latarnię Morską
W Stegnie istnieje zabytkowy Kościół, Muzeum Bursztynu, w Nowym Dworze Gd. Muzeum Żulawkiej, w Sztutowie Muzeum STUTTHOF. W Stegnie kursuje kolejka wąskotorowa z odkrytymi wagonikami, która jest atrakcją dla dzieci. Kursuje ona do Prawego Brzegu Wisły, a wysiadajc w Mikoszewie można przespacerować się wzdłuż brzegu Wisły do Ujścia i zobaczyć gdzie Wisła wpada do morza.

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • parking
  • internet
  • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
  • TV
  • lodówka
  • czajnik

Pogoda

Pogoda Stegna na dziś: 24-01-2022

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: -1 0 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 0 1 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 0 2 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 1 3 °C